Ubytování

Naše penziony se nachází přímo v srdci obce Pavlov

Ubytování • Penziony Mikulov

Penzion Aurelius i Penzion U Bednářů jsou stejně jako malebná vinařská obec Pavlov umístěn na úbočí Pálavy, pod Dívčími hrady. Blízké Novomlýnské přehradní nádrže jsou přímo rájem vodní turistiky a vodních sportů.
Penziony se nachází přímo v srdci obce a jsou od sebe vzdálené okolo sto metrů.

Penzion U Bednářů

V nedávno zbudovaném penzionu je možné ubytování v pěti apartmánech, jednom třílůžkovém pokoji a čtyřech dvoulůžkových pokojích o celkové kapacitě 31 lůžek (+ přistýlky). Apartmány jsou vybaveny kuchyňkou včetně ledničky. Každý z pokojů je vybaven televizí a sociálním zařízením.

Penzion Aurelius

Penzion Aurelius Vám nabídne jedenáct dvoulůžkových pokojů a dva trojlůžkové. V případě nutnosti je zde možnost až dvanácti přistýlek. Každý z pokojů je vybaven televizí a nesmí chybět ani sociální zařízení. Celkem tedy penzion disponuje až 28 lůžky (+ přistýlky).
Penzion letos prošel rekonstrukcí, takže se můžete těšit na zbrusu nové pokoje.

Pokoje u nás v penzionech

Veškeré fotky z pokojů naleznete ve fotogalerii →

Energie pro každý váš den

Ráno s výbornou snídaní

Každé ráno je pro hosty penzionu připravena bohatá snídaně formou bufetu, která se těší u návštěvníků velké oblibě. Na své si přijde každý. Podáváme vše od kávy, která je vždy po ránu potřeba, až po výborné ovocné šťávy a džusy. K jídlu si můžete obložit pečivo, čím jen budete chtít. Můžete si dát müsli nebo ovesné vločky. V nabídce nechybí ani oblíbená míchaná vajíčka, či párky.

Reference

Co říkají naši hosté?

Podívejte se na vybrané hodnocení našeho ubytování. Veškerá hodnocení můžete shlédnout na Googlu nebo na Bookingu.

Tipy na výlet

Ubytujte se u nás a prozkoumejte krásy Pálavy a jejího okolí